top of page

MNE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Güvenlik, sadece içinde bulunduğumuz zaman diliminde değil, üzerinde yaşadığımız dünyamızda, insanlık tarihinden itibaren yaşamış olan insan topluluklarının en önemli vazgeçilmez ihtiyacı olarak görüle gelmiştir.

Günümüzde, her alan ve sektördeki bina ve tesislerin kendisine has güvenlik ihtiyaçları vardır ve bu ihtiyacın etkili bir şekilde karşılanmasıyla üretim ve hizmet grafiğinin yükselmesine katkıda bulunulduğu tecrübelerle görülmüştür.

Asıl önemli olan kısım ise, etkili bir güvenlik için şüphesiz konusunda uzman, deneyimli bir ekip ile çalışmaktır.

EKOL ŞİRKETLER GRUBU olarak sizlere de ulaşabilmek ümidiyle… 

M Naci EFE
Yönetim Kurulu Başkanı

mne kalite politikası1.jpg

16

Yıllık

Deneyim

23

Büyük

Proje

9

Farklı

Bölge

24

Saat

Destek

NEDEN MNE ?

Sürdürülebilirlik

2004'den beri kapsamlı ve her açıdan uzmanlık gerektiren farklı türlerde projeleri üstlenip, kendimizi sürekli geliştirmeyi amaçladık. Dün buradaydık, yarın da buradayız.  Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve tüm paydaşlarımız ile sağlam ve sürdürülebilir ilişkiler kuruyoruz. Ciromuzun % 80’ini daha önce çalıştığımız müşterilerimiz ile yaptığımız işler oluşturuyor.

Deneyimli Teknisyen Gücü & Stratejik İnsan Kaynağı Yönetimi

Kendini işine adamış, ahlaklı ve çözüm odaklı teknisyen kadromuz ile projelerinize çözümler sunmak için çalışıyoruz. Teknik kadromuzun % 60’ını 10 yıl ve üstü deneyimli uzmanlar oluşturuyor. Proje yönetimi ekiplerimizi MNE’de deneyimli kadrolarımızdan seçiyor, her projenin MNE'nin tüm bilgi birikiminden faydalanmasını amaçlıyoruz. Sahadaki başarımızı, elektrik&elektronik alanında deneyimli ve yetkin yönetim ekibimiz ile destekliyoruz.

Yüksek Kalite Anlayışı

Uzmanlık gerektiren projelere imza atarken, proje dokümantasyonu ve saha uygulamalarında yüksek kalite standartlarından ve projenin şartlarından ödün vermeden işimizi yapıyoruz.  Projelerin ilerleyişini anahtar performans göstergeleri ile takip ediyoruz.

Güvenlik

Tüm çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini en üst seviyede ele alıyoruz. İSG eğitimlerimizi, risk analizi çalışmalarımızı ve acil durum eylem planlarımızı titizlikle yürütüyoruz. 

Etkili Maliyet ve Yönetim Planlaması

Kaynak Yönetim Planlama Sistemi kullanımı ve güçlü bir planlama yapısı ile, projelerimizin her sürecini maliyet ve yönetim açısından etkili şekilde planlıyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunarak ilk tercih edilen elektromekanik taahhüt firması olmayı, projelerimizde verimli ve yalın bir risk, maliyet ve nakit yönetimi ile sürdürülebilirliği, farklı proje deneyimlerini çalışanlarımız ile buluşturup, bilgi paylaşımını sağlayarak sürekli gelişimi, malzeme ve hizmet tedarikçileri ile güvene ve karşılıklı kazanca dayalı sürdürülebilir ilişkiler kurarak yalın ve kilit bir konumda kalmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

İşveren, çalışan ve yatırımcı tarafından ilk tercih edilen elektrik ve elektronik taahhüt firması olmak.

Sürdürülebilirlik
Deneyimli Teknisyen
Yüksek Kalite
Güvenlik
Etkili Maliyet
bottom of page