ŞUBELERİMİZ

01

ADANA

Bölge : ADANA ÇUKUROVA BLG.MD.

Yetkili : Hasan Göçer

Telefon : 0 543 611 90 04

Adres : Baysan Sitesi A-2 Blok Kat 9 Daire:36 ADANA

Şehirler : Adana, Mersin, Karaman, Niğde, Kayseri, Sivas, K.Maraş, Osmaniye, Hatay, G.Antep, Adıyaman, Ş.Urfa, Kilis

16

BURSA

Bölge : BURSA MARMARA BLG.MD.

Yetkili : Ahmet YEŞİLYURT

Telefon : 0 545 829 06 47

Adres: Konak Mah.Yıldırım Cad.arslanlar iş Mrk.no:152 Ablok D:36 Nilüfer/BURSA

Şehirler : Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Sakarya, Yalova, Düzce, Zonguldak, Bilecik, Eskişehir

45

MANİSA

Bölge : İZMİR/MANİSA EGE BLG.MD.

Yetkili : Hayati ALTIN

Telefon : 0 543 497 68 88

Adres : Utku Mah.Dr. Sadkık Ahmet Cad. No:112/1 MANİSA

Şehirler : İzmir, Manisa, Kütahya, Aydın, Uşak, Afyon

06

ANKARA

Bölge : ANKARA İÇ ANADOLU BGL.MD.

Yetkili : Hacı CENGİZ

Telefon: 0 505 158 84 81

Adres : Aşağı ayrancı mah.Reşat Nuri sk.No: 36/3 Çankaya/ANKARA

Şehirler : Ankara, Bolu, Çankırı, Çorum, Kırıkkale, Yozgat, Kırşehir, Nevşehir, Aksaray, Karabük, Bartın, Kastamonu

07

ANTALYA

Bölge : ANTALYA AKDENİZ BLG.MD.

Yetkili : Hasan KÖSE

Telefon : 0 505 158 84 84

Adres : Altındağ Mah.100. yıl bulvarı Yılmaz Apt. No:11/3 Muratpaşa/ANTALYA

Şehirler : Antalya, Isparta, Burdur, Denizli, Muğla, Konya

23

ELAZIĞ

Bölge : ELAZIĞ DOĞU-GÜNEYDOĞU BLG.MD.

Yetkili : Orhan ÖZTÜRK

Telefon : 0 505 158 84 83

Adres : İstasyon Cad.Çelik Apt.No:27 ELAZIĞ

Şehirler : Elazığ, Malatya, Erzincan, Erzurum, Kars, Iğdır, Ağrı, Van, Siirt, Bitlis, Batman, Diyarbakır, Mardin, Tunceli, Şırnak, Bayburt, Bingöl, Muş, Ardahan, Hakkari

34

İSTANBUL (MERKEZ)

Bölge : İSTANBUL (ANADOLU & AVRUPA YAKASI, KUZEY MARMARA)

Yetkili : EKOLGRUP

Telefon : 444 9 881

Adres : Armağanevler Mah . Mithatpaşa Cad. No:138 Kat:2 - Ümraniye – İSTANBUL

Şehirler : İstanbul And., İstanbul Av., Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Kocaeli

55

SAMSUN

Bölge : SAMSUN KARADENİZ BLG.MD.

Yetkili : Hakan DEMİRDEN

Telefon : 0505 158 84 82

Adres : Yeni Mah.03102. sk. No:15/6 Atakum/SAMSUN

Şehirler : Samsun, Amasya, Tokat, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Sinop